Sokken met logo vanaf 50 stuks | Duurzame Europese casual & sportsokken

europese sokken met logo bedrukt k

Op zoek naar sokken met logo in kleine oplage? Onze sokken worden geproduceerd binnen Europa, in Bulgarije, en zijn al beschikbaar vanafga voor duurzaam logo tiger concept 150x150 slechts 50 paar. Ideaal voor bedrijven die flexibel willen inkopen zonder concessies te doen aan kwaliteit, uitstraling en duurzaamheid.

Deze sokken zijn volledig te personaliseren en worden bedrukt of geweven met jouw logo. Perfect als zakelijk geschenk, onboarding pakket voor medewerkers, giveaway op beurzen of als onderdeel van bedrijfskleding. Dankzij de lage minimale afname kun je snel schakelen, testen of inspelen op specifieke campagnes of doelgroepen.

Eigenschappen

  • Vanaf slechts 50 paar
  • Europese productie (duurzaam en betrouwbaar)So Comfy Bamboe Sokken
  • Geschikt voor kleine én grote oplages
  • Volledig gepersonaliseerd ontwerp
  • Hoog draagcomfort en lange levensduur

Specificaties

  • Materiaal: 80% katoen, 17% polyamide, 3% elastine
  • Structuren:
    • Plain (casual)
    • Half terry (comfort & sport)
    • Full terry (extra demping, sportsokken)
  • Geschikt voor zowel casual sokken als sportsokken

Modellen (hoogtes)

  • Ankle
  • Quarter
  • Crew
  • Knee high

Personalisatie & afwerking

  • Logo inweven of bedrukken
  • Eigen kleuren en design mogelijk
  • Optionele verpakkingen:
    • Sleeve
    • KopkaartjeSo Comfy Recycled Sokken inclusief kopkaart
    • Luxe doosje

Of je nu kiest voor casual sokken of sportsokken: met een lage instap vanaf 50 paar creëer je een duurzaam, origineel en trendy product dat perfect aansluit bij jouw merk. Ideaal voor campagnes, events of als onderscheidend relatiegeschenk.

Meer informatie of persoonlijk advies? Bel 030 2600 400 of mail naar info@tigerconcept.nl
Bekijk alle sokken opties [HIER]

dhl express logo sokdhl express logo sokdhl logo sokken met

banner treebytreen green eng 1536x320

Bekijk en bestel onze specials

Bezoek onze webshop en bestel direct jouw producten

Bestelformulier Sneakers

    Na de bevestiging van uw bestelling nemen wij contact met u op om de aantallen per gewenste maat (van 36 t/m 48), het logo en de gewenste kleuren te bespreken. Ons team zal vervolgens het ontwerp verzorgen.**

    Let op: Bij het plaatsen van uw bestelling gaat u een zakelijke overeenkomst aan met betalingsverplichting. U gaat tevens akkoord met het verwerken van uw gegevens.**

Sokken met logo vanaf 50 stuks | Duurzame Europese casual & sportsokken

I am a button