De zon schijnt, de terrassen zitten vol en het festivalseizoen i
s in volle gang. De zomer is hét moment om zichtbaar te zijn met een praktisch en stijlvol relatiegeschenk: zonnebrillen bedrukt met jouw logo.
Maar let op: de maat van de zonnebril is cruciaal. Een zonnebril die te klein of te groot is, belandt al snel ongebruikt in een lade. Bij Tiger Concept bieden we daarom twee maten aan:
Kids size – geschikt voor kinderen tot circa 9 jaar (breedte 128 mm)
Adult size – geschikt voor tieners en volwassenen (breedte 145 mm)
De juiste maat zorgt ervoor dat je relatiegeschenk ook écht gedragen wordt – op het strand, tijdens evenementen of op vakantie. Meer zichtbaarheid voor jouw merk, met minder verspilling.
UV-bescherming
Onze zonnebrillen zijn niet alleen stijlvol en comfortabel, maar bieden ook volledige bescherming tegen schadelijke zonnestraling. Alle modellen zijn uitgerust met UV400 glazen, wat staat voor 100% bescherming tegen zowel UVA- als UVB-stralen.
Let op bij het bestellen
Geef bij je bestelling duidelijk aan of de zonnebrillen voor kinderen of volwassenen bedoeld zijn. Zo zorgen wij dat je de juiste maat ontvangt.
Zonnebrillen zijn bij Tiger Concept leverbaar vanaf lage aantallen, met bedrukking in jouw huisstijl en een snelle levertijd.
Wil je meer informatie of een vrijblijvende offerte ontvangen? Neem contact met ons op via info@tigerconcept.nl of kijk [HIER]